+48 798 524 524 info@armi24.pl Posłuchaj naszej reklamy!

Menu

O firmie

Kilka informacji o naszej działalności

Nasza misja

firmie Armi 24. Nasza agencja detektywistyczna składa się z licencjonowanych detektywów, których celem jest dostarczanie sprawdzonych informacji mogących pomóc w podjęciu trudnej decyzji osobistej czy biznesowej. Pomożemy wygrać sprawę w sądzie, zadbać o bezpieczeństwo bliskich. Nasze szeregi zasilają byli pracownicy służb mundurowych. Pracujemy na terenie całej Polski. Zdarza się również że wykonujemy zlecenia poza granicami kraju.


Doświadczenie jakie posiadamy wynika z przeprowadzonych wielu spraw, które zakończyły się sukcesem. Rozwiązujemy problemy rodzinne i osobiste oraz zapewniamy pełne wsparcie dla biznesu. Indywidualnie traktujemy każdą prowadzoną przez nas sprawę. Zespół ekspertów złożony z detektywów i prawników pracuje nad dobrze zaplanowaną strategią działania. Ochrona danych osobowych jest dla nas priorytetem. Powierzone nam tajemnice klientów są szczególnie chronione.

Nasz profil

Budujemy solidną markę dlatego zależy nam na transparentnych kontaktach z Klientami. Nie zatajamy przed klientami prawdy, choćby i była nieprzyjemna. Szanse na rozwiązanie danej sprawy zawsze oceniamy realnie. Przyjmujemy zlecenia w różnorodnych sprawach. Nie ograniczamy się do spraw prostych, dotyczących zdrad w małżeństwie czy w związkach partnerskich. Nie poprzestajemy w poszukiwaniu rozwiązania i spełnienia oczekiwań naszych Klientów.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dzięki temu nasze biuro detektywistyczne może trafnie sprecyzować jego oczekiwania. Dla dobra sprawy niebagatelną wartość ma dobry kontakt z Klientem. Współpracujemy z kancelariami adwokackimi, radcowskimi oraz podatkowymi w celu zapewnienia pełnej obsługi naszych klientów.

O NAS

Licencja detektywa

Nasza agencja działa zgodnie z ustawą o usługach detektywistycznych z dnia 6 lipca 2001 r. Materiał zawsze gromadzony jest w sposób legalny co pozwala na wykorzystanie go przed sądem.

Posiadamy licencję detektywa, wpis do rejestru Ministra Spraw Wewnętrznych oraz polisę ubezpieczeniową w zakresie odpowiedzialności cywilnej. Zapraszamy do kontaktu z prywatnym detektywem.

Spotkanie z detektywem

Prywatny Detektyw przyjmuje w godzinach: 8:00 - 24:00, w celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Działamy szybko, skutecznie, a przy tym dyskretnie i z zachowaniem pełnej tajemnicy. Wszystko razem gwarantuje najwyższą jakość świadczonych przez nas usług detektywistycznych.

Nasza misja

Prywatny detektyw zapewnia gwarancję, jakość prowadzonych działań oraz wysoką skuteczność realizowanych usług. Misją detektywów jest pomoc ludziom w najtrudniejszych sytuacjach życiowych.

Realizujemy usługi detektywistyczne dla osób prywatnych, jak i zlecenia dla biznesu. Zajmujemy się takimi sprawami jak: dostarczanie dowodów zdrady, obserwacja, poszukiwanie osób oraz poszukiwanie mienia. Oferujemy kompleksowe wsparcie podczas spraw rozwodowych.

Zaufali nam

Menu