+48 798 524 524 info@armi24.pl Posłuchaj naszej reklamy!

Menu

Oferta

Pomożemy Ci rozwiązać każdy problem

Nasze usługi

Dostosowane do potrzeb i oczekiwań klientów usługi detektywistyczne to własnie Armi24. Działamy na terenie całego kraju. Przy współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin, Armi24 jest w stanie skutecznie podjąć się wielu zadań.


Zakres naszej oferty obejmuje między innymi:
- sprawy rodzinne (rozwodowe, wykrywanie zdrad, opieka nad dzieckiem),
- poszukiwanie osób i mienia,
- pozyskiwanie materiałów dowodowych,
- wynajem sprzętu detektywistycznego,
- pozostałe zlecenia, w ramach prawnie dozwolonych.


Nasza firma na zakończenie prowadzonej sprawy przygotowuje specjalne sprawozdanie wraz z załączonym materiałem dowodowym w postaci zdjęć, filmów itp. Nasi pracownicy mogą występować także w sądzie, w charakterze świadka. Każdy problem można rozwiązać!
Sprawdź nas i zdecyduj się na współpracę z nami. Możesz liczyć na profesjonalizm i dyskrecję, a także pomoc psychologiczną i prawną. Oferujemy również pełne wsparcie dla biznesu.

Nasz profil

Budujemy solidną markę dlatego zależy nam na transparentnych kontaktach z Klientami. Nie zatajamy przed klientami prawdy, choćby i była nieprzyjemna. Szanse na rozwiązanie danej sprawy zawsze oceniamy realnie. Przyjmujemy zlecenia w różnorodnych sprawach. Nie ograniczamy się do spraw prostych, dotyczących zdrad w małżeństwie czy w związkach partnerskich. Nie poprzestajemy w poszukiwaniu rozwiązania i spełnienia oczekiwań naszych Klientów.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dzięki temu nasze biuro detektywistyczne może trafnie sprecyzować jego oczekiwania. Dla dobra sprawy niebagatelną wartość ma dobry kontakt z Klientem. Współpracujemy z kancelariami adwokackimi, radcowskimi oraz podatkowymi w celu zapewnienia pełnej obsługi naszych klientów.

Zaufali nam

Menu