+48 798 524 524 info@armi24.pl Posłuchaj naszej reklamy!

Menu

Usługi detektywistyczne

Kilkaset rozwiązanych spraw

Usługi detektywa

Nasza firma Armi24 świadczy licencjonowane usługi detektywistyczne. Polegają one przede wszystkim na wykrywaniu zdrad, poszukiwaniu osób i mienia, pozyskiwaniu informacji na temat wiarygodności kontrahenta, ustalaniu stanu majątkowego dłużników. Zajmujemy się również wykrywaniem podsłuchów i innych urządzeń szpiegowskich. Sprawdzimy dowolne pomieszczenie, auto, komputer lub telefon. Poza tym wynajmujemy specjalistyczny sprzęt detektywistyczny.

Znajdziemy dla Ciebie informacje dotyczące potencjalnych lub przyszłych współpracowników, zbierzemy materiały dowodowe na potrzeby sprawy rozwodowej. Natomiast współpracujący z nami specjaliści przygotują dla Ciebie szczegółowy raport z przeprowadzonych przez nas prac dając Ci jednocześnie gwarancję dochowania tajemnicy.

Zapewniamy anonimowość i dyskrecję oraz gwarantujemy lojalność wobec klientów.

Zdrady

Nasz profil

Budujemy solidną markę dlatego zależy nam na transparentnych kontaktach z Klientami. Nie zatajamy przed klientami prawdy, choćby i była nieprzyjemna. Szanse na rozwiązanie danej sprawy zawsze oceniamy realnie. Przyjmujemy zlecenia w różnorodnych sprawach. Nie ograniczamy się do spraw prostych, dotyczących zdrad w małżeństwie czy w związkach partnerskich. Nie poprzestajemy w poszukiwaniu rozwiązania i spełnienia oczekiwań naszych Klientów.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dzięki temu nasze biuro detektywistyczne może trafnie sprecyzować jego oczekiwania. Dla dobra sprawy niebagatelną wartość ma dobry kontakt z Klientem. Współpracujemy z kancelariami adwokackimi, radcowskimi oraz podatkowymi w celu zapewnienia pełnej obsługi naszych klientów.

Zaufali nam

Menu