+48 798 524 524 info@armi24.pl Posłuchaj naszej reklamy!

Menu

Wykrywanie zdrad

Żadne sprawy rodzinne nie są dla nas problemem

Zdrady

Gwarancją dyskretnego i szybkiego przeprowadzenia sprawy jest wieloletnie doświadczenie w sektorze weryfikacji wierności partnerskiej zdobyte przez detektywów Armi24.

Głównym naszym celem podczas wykonywania takiego zlecenia jest potwierdzenie lub wykluczenie podejrzenia zdrady. Obserwacja i śledzenie zachowań partnera w tym przypadku jest najważniejszym działaniem.

Dostarczony w postaci dokumentacji pisemnej, fotograficznej i/lub filmu wideo materiał dowodowy przedstawi nam pełny obraz zachowań partnera. Przekazujemy tylko potwierdzone informacje, które mogą stanowić wiążące i zarazem legalne dowody prawne, wykorzystywane na potrzeby rozpraw sądowych.

Zdrady

Nasz profil

Budujemy solidną markę dlatego zależy nam na transparentnych kontaktach z Klientami. Nie zatajamy przed klientami prawdy, choćby i była nieprzyjemna. Szanse na rozwiązanie danej sprawy zawsze oceniamy realnie. Przyjmujemy zlecenia w różnorodnych sprawach. Nie ograniczamy się do spraw prostych, dotyczących zdrad w małżeństwie czy w związkach partnerskich. Nie poprzestajemy w poszukiwaniu rozwiązania i spełnienia oczekiwań naszych Klientów.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dzięki temu nasze biuro detektywistyczne może trafnie sprecyzować jego oczekiwania. Dla dobra sprawy niebagatelną wartość ma dobry kontakt z Klientem. Współpracujemy z kancelariami adwokackimi, radcowskimi oraz podatkowymi w celu zapewnienia pełnej obsługi naszych klientów.

Zaufali nam

Menu