+48 798 524 524 info@armi24.pl Posłuchaj naszej reklamy!

Menu

Wywiad gospodarczy

Analiza informacji firm i pracowników

Wywiad gospodarczy

Zajmujemy się poszukiwaniem i analizą informacji dotyczących firmy i jej właścicieli bądź pracowników.

Wywiad gospodarczy powinien być przeprowadzony przed podjęciem ważnych decyzji biznesowych. Na przykład przed dokonaniem inwestycji, wejściem w spółkę lub przejęciem firmy.

Wywiad gospodarczy minimalizuje ryzyko związania się z nieuczciwym partnerem. Dzięki naszej usłudze poznasz nieścisłości i nieprawidłowości powstałe w przeszłości działań firmy. Dobrze przeprowadzony wywiad chroni nas przed zagrożeniem dla przyszłych inwestycji.

Dzięki nam trafnie podejmiesz ważne decyzje biznesowe!

Obserwacja

Nasz profil

Budujemy solidną markę dlatego zależy nam na transparentnych kontaktach z Klientami. Nie zatajamy przed klientami prawdy, choćby i była nieprzyjemna. Szanse na rozwiązanie danej sprawy zawsze oceniamy realnie. Przyjmujemy zlecenia w różnorodnych sprawach. Nie ograniczamy się do spraw prostych, dotyczących zdrad w małżeństwie czy w związkach partnerskich. Nie poprzestajemy w poszukiwaniu rozwiązania i spełnienia oczekiwań naszych Klientów.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dzięki temu nasze biuro detektywistyczne może trafnie sprecyzować jego oczekiwania. Dla dobra sprawy niebagatelną wartość ma dobry kontakt z Klientem. Współpracujemy z kancelariami adwokackimi, radcowskimi oraz podatkowymi w celu zapewnienia pełnej obsługi naszych klientów.

Zaufali nam

Menu