+48 798 524 524 info@armi24.pl Posłuchaj naszej reklamy!

Menu

Zabezpieczenie dzieci

Profesjonalne i kompleksowe usługi ochrony osobistej

Zabezpieczenie dzieci

Kompleksowo i profesjonalnie świadczymy usługi ochrony osobistej. Zajmujemy się zabezpieczeniem dzieci jak i dorosłych.


Harmonogram przedsięwzięć i zajęć ustalany jest pomiędzy osobą chronioną a osobami odpowiedzialnymi za jej bezpieczeństwo po wnikliwej analizie potencjalnych zagrożeń oraz możliwości im zapobiegania. Nasz zespół jest w stanie zapewnić komfort osobie chronionej. Dla jak najlepszego wykonania zlecenia przeprowadzone jest rozpoznanie i symulacja potencjalnych zagrożeń, jakie mogą się zdarzyć w miejscach pobytu osób chronionych lub na trasie ich przejazdu.


Zabezpieczeniem dzieci jak i dorosłych zajmują się doświadczeni i specjalnie przeszkoleni pracownicy z odpowiednią licencją.

Poszukiwania

Nasz profil

Budujemy solidną markę dlatego zależy nam na transparentnych kontaktach z Klientami. Nie zatajamy przed klientami prawdy, choćby i była nieprzyjemna. Szanse na rozwiązanie danej sprawy zawsze oceniamy realnie. Przyjmujemy zlecenia w różnorodnych sprawach. Nie ograniczamy się do spraw prostych, dotyczących zdrad w małżeństwie czy w związkach partnerskich. Nie poprzestajemy w poszukiwaniu rozwiązania i spełnienia oczekiwań naszych Klientów.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dzięki temu nasze biuro detektywistyczne może trafnie sprecyzować jego oczekiwania. Dla dobra sprawy niebagatelną wartość ma dobry kontakt z Klientem. Współpracujemy z kancelariami adwokackimi, radcowskimi oraz podatkowymi w celu zapewnienia pełnej obsługi naszych klientów.

Zaufali nam

Menu